NA 2. TURNIRJU DO 17 LET BREZ MEDALJE

V soboto je v Mariboru potekal 2. turnir do 17 let v tej sezoni. Od Mirnčanov je nastopil v tej kategoriji le Anej Cizelj, ki pa je na koncu na žalost ostal brez medalje.

Med posamezniki je Anej osvojil 6. mesto. V četrtfinalu je izgubil po napetih treh setih in podaljšku proti Lesničarju (BK Branik Maribor). Kasneje je v igri za mesta od 5. do 8. najprej odpravil Aliča (BK Olimpija Ljubljana) v treh setih, kasneje pa izgubil od Kolarja (BK Medvode) ravno tako po treh setih, a je pokazal dobro igro.

Pri mešanih dvojicah je skupaj s Potočnikovo (BK Branik Maribor) uspel priti vse do 5. mesta, kar je bil na koncu povsem realen rezultat.