Novice

Matevž se ne da, mešani dvojici Repše/Rebolj za las ušla zmaga

Matevž se ne da, mešani dvojici Repše/Rebolj za las ušla zmaga

Po tretjem tekmovalnem dnevu na močnem MEGP Nizozemske, ki ga vsako leto zaznamuje tudi udeležba azijskih tekmovalcev, ostaja v igri za najvišja mesta le še Matevž Bajuk, ki se je med posamezniki za poraz v začetku meseca oddolžil Belgijcu Abtsu (14, 18) in tako napredoval v osmino finala, kjer ga jutri čaka Indijec Reddy. Enako je našemu najboljšemu uspelo tudi med moškimi dvojicami skupaj z Avstrijcem Bertschem. V četrtem krogu se bo tako slovensko-avstrijsko naveza, ki bo skupaj nastopila tudi na aprilskem evropskem mladinskem prvenstvu, jutri popoldne pomerila z angleško dvojico Middleton/Stawski.

Preboju v tretji krog je bila od ostalih naših še najbližja mešana dvojica Repše/Rebolj ki je s tesnim izidom (-19, 19, -21) izgubila z nemško navezo Wienefeld/Hukriede. Z gladkim porazom sta se od tekmovanja poslovile tudi mešana dvojica Kodrič/Jamnik (15,6) ter moška in ženska dvojica Rebolj/Jamnik (13, 4) in Repše/Kodrič (3, 13).

Držimo pesti za našega Matevža 🙂

Share this post