Novice

MIRNČANI ZAKLJUČILI SEZONO Z NASLOVOM DRŽAVNEGA PRVAKA

MIRNČANI ZAKLJUČILI SEZONO Z NASLOVOM DRŽAVNEGA PRVAKA

Lendava je organizirala zadnje Državno prvenstvo do 13 in 17 let v sezoni. Mirnski igralci smo se na tekmovanje odpravili s petimi igralci v obeh kategorijah in domov prinesli 5 medalj, ter en naslov Državnega prvaka.

Najbolje se je tokrat odrezal Tevž Ornik, ki je skupaj z Anjo Blazina v mešanih dvojicah osvojil naslov Državnega prvaka. Večji odpor sta dobila samo v finalu kjer sta jima nasproti stala Cerar in Alič, vendar sta uspela v treh setih le streti nasprotnike. Ista disciplina je Mirnčanom prinesla še dve bronasti kolajni, katere so osvojili še Lana Livk, Zara Šenica in Tim Anzelj.

V dvojicah smo prav tako osvojili dva brona. Priigrali so si ga Lana in Zara v ženskih dvojicah, ter Tim v moških dvojicah skupaj s Čerinom iz Bit-a.

Omeniti je potrebno, da se je med 10 najboljših uspela uvrstiti tudi Pika Škrlj v igri posamezno do 13 let.

Čestitke vsem dobitnikom medalj in nastopajočim. Sedaj pa sledi zaslužen počitek, štart v novo sezono pa se pričakuje v začetku avgusta.

 

Share this post