Novice

NIKA ARIH Z DVEMA KOLAJNAMA IZ DUBROVNIKA

NIKA ARIH Z DVEMA KOLAJNAMA IZ DUBROVNIKA

Letos smo na svetovni pokal v Dubrovnik odpotovali le z klubskim avtom, saj smo imeli v ognju le štiri tekmovalce, vendar smo osvojili nekaj izjemnih uvrstitev.

Najdlje nam je uspelo priti v igri mešanih dvojic, kjer je Nika Arih skupaj z Miho Ivaničem uspela priti vse do nedeljskega finala, kjer sta ju čakala stara znanca Smilowski in Swirczynska iz Poljske. Na koncu sta morala slovenska tekmovalca priznati premoč v treh setih.

Drugo medaljo je zopet prinesla Nika Arih. To je bilo v igri ženskih dvojic, kjer sta skupaj s Petro Polanc prišli do brona. V polfinalu sta ju izločili švicarski predstavnici Stadelamann in Müller v treh setih. V isti disciplini sta s 5. mestom dobro uvrstitev dodali še Ema Cizelj in Nastja Stovanje.

Igra posameznikov je bila za Mirnčane še najmanj “uspešna.” Najbolje sta se odrezali Nastja Stovanje in Nika Arih, kateri sta se uspeli uvrstiti med osem najboljših. Prvo deseterico je še zaključila Ema Cizelj, ki je osvojila 9.mesto.

Od fantov je edini nastopil Gašper Krivec v igri posamezno, kjer se je uspel uvrstiti v 2. krog tekmovanja.

LINK DO REZULTATOV: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=6E784E49-AD87-4BE1-ADE9-0864049FD5E1

 

IMG_9484 IMG_9485 IMG_9492 IMG_9499 IMG_9503 IMG_9506 IMG_9508

A.T.

 

Share this post