Novice

Novice

S SREBRNE ŽOGICE Z DVEMA ZMAGAMA IN 11 KOLAJNAMI

Kljub zaostrovanju razmer se je v Lendavi organizirala še ena Srebrna žogica. Tokrat v malo manjšem obsegu, vendar še vedno z dobrimi dvoboji. Mirnski igralci smo se v Lendavo odpravili z devetimi igralci in domov odnesli 11 kolajn. Najbolje sta se tokrat odrezala Vid Koščak in Lana Livk, ki sta slavila v dvojicah do 15 oz. 13 let. V igri...

GAŠPER KRIVEC FINALIST SVETOVNEGA POKALA V BOLGARIJI

Pretekli vikend se je naš državni prvak v moških dvojicah udeležil svetovnega pokala v Bolgariji. Med posamezniki je Gašper osvojil 5. mesto, v dvojicah skupaj z Ivaničem iz Medvod pa je osvojil srebrno kolajno. Od njiju sta bila v finalu boljša Nikolov in Rusev (Bolgarija). To je najboljši dosežek našega badmintonista do sedaj. LINK DO REZULTATOV

NIKA ARIH ZMAGOVALKA B-e TURNIRJA

Nika Arih je zmagovalka B-e turnirja, ki je tokrat potekal v Mengšu. Nika je slavila brez večjih težav in pokorila vso konkurenco brez izgubljenega seta. Med moškimi je tokrat slavil Vanja Osterc iz Maribora. Tako je Nika sedaj prevzela vodstvo v skupnem seštevku A in B turnirjev. LINK DO REZULTATOV

KADETI BREZ VIDNEJŠE UVRSTITVE

V soboto je na Kodeljevem potekal 3. turnir do 17 let. Mirnčani smo nastopili s tremi igralci, kjer se je najbolje odrezala Manca Zupančič z 9. mestom v igri posamezno. Kljub mlajši zasedbi smo prikazali nekaj odličnih tekem, saj je bil to za nekatere igralce šele prvi turnir po 4 mesecih. LINK DO REZULTATOV

TEM MIRNA V PLAYOFF-u ZA PRVAKA

Ekipa TEM MIRNA se je v 1. slovenski badmintonski ligi uspela še enkrat več uvrstiti v playoff za prvaka. Finalno tekmovanje bo na sporedu 20.12.2020 v Zg. Kungoti. V prvi tekmi 2. dneva so se Mirnčani pomerili s favoriti iz BIT-a in tesno izgubili z 2:3, vendar so prikazali dobro igro, kar nas navdaja s pozitivo za zaključni turnir. Zadnjo tekmo,...