Novice

GAŠPER KRIVEC ZMAGOVALEC 2. TURNIRJA U-17

GAŠPER KRIVEC ZMAGOVALEC 2. TURNIRJA U-17

Mirna je bila prizorišče drugega turnirja U-17 v tej sezoni. Udeležilo se ga je 29 tekmovalcev, prevladovali pa so fantje. Pri Mirnčanih so sodelovali samo fantje, ki so bili štirje.

Najbolje se je z dvema kolajnama odrezal Gašper Krivec, ki je slavil v igri posamezno, kjer je bil v finalu boljši od klubskega kolega Urbana Kolenca v dveh setih. Gašper je tako slavil že drugič zapored v tej sezoni.

Drugo kolajno je Gašper osvojil skupaj s Tajo Cerkovnik (BK Medvode) v mešanih dvojicah, ki pa je bila bronaste barve. Od njiju sta bila v polfinalu boljša v dveh setih Lonzarič (BK Branik Maribor) in Polančeva (BK Medvode). V tekmi za tretje mesto sta bila Gašper in Taja boljša od naveze Spiller/Vračar (BK Olimpija Ljubljana) v dveh setih.

Med osmerico najboljših v igri posamezno se je s sedmim mestom uvrstil Miha Arih.

 

LINK DO REZULTATOV

 

IMG_7286 IMG_7290 IMG_7279

 

A.T.

Share this post