Novice

Tretji turnir do 13 in 19 let

Tretji turnir do 13 in 19 let

Pretekli vikend je v Medvodah potekal že tretji turnir do 13 in 19 let za slovensko jakostno lestvico. Naši so igrali dobro in osvojili štiri prva mesta. Naš najuspešnejši igralec je postal Mitja Šemrov, ki je osvojil prvo mesto med posamezniki ter prvo mesto v dvojicah skupaj s klubskim kolegom Žanom Laznikom. Zmagala sta še Anej Cizelj med posamezniki ter Julija Kolenc v dvojicah skupaj s Petro Polanc. Prav tako so naš uspeh dopolnili še Ema Cizelj z drugim mestom med posameznicami ter tretjim mestom v dvojicah skupaj s Katarino Beton, Žan Laznik z drugim mestom med posamezniki, Julija Kolenc z drugim mestom med posameznicami ter Anej Cizelj s tretjim mestom v dvojicah skupaj z Jakom Ivančičem.

Čestitke vsem nastopajočim!

ostali rezultati

[nggallery id=80]

Share this post