Novice

BK MIRNA prejemnik zahvale za 30. obletnico delovanja

BK MIRNA prejemnik zahvale za 30. obletnico delovanja

V sklopu 10. rojstne dne občine Mirna je v domu Partizan potekala tudi svečana slovesnost podelitev občinskih priznanj. Tokrat smo na svoj račun prišli tudi badmintonisti, saj smo prejeli zahvalo ob 30-letnici delovanja, za vrhunske dosežke na slovenskih in mednarodnih tekmovanjih ter za dolgoletno spodbujanje ljubezni do športa in kakovostnega preživljanja prostega časa. Priznanje je prevzel predsednik Aljoša Turk: »Priznanje nam pomeni zelo veliko. To pomeni, da smo dobro delali že v preteklosti in da smo opravili vse cilje, ki smo si jih zastavili. Je pa tudi nek zagon za naprej, za še naslednjih 30 let

Zahvala tudi s strani BK Mirna, da nas podpirate in verjamete v našo zgodbo že trideset let. Gremo naprej novim zmagam naproti.

Share this post