Novice

Naši osvojili 7 od 10 državnih naslovov do 11 in 15 let !

Naši osvojili 7 od 10 državnih naslovov do 11 in 15 let !

V soboto 2. junija je v Medvodah potekalo državno prvenstvo do 11 in 15 let. Naši so prikazali odlične predstave in osvojili kar 7 naslovov državnih prvakov od desetih možnih!

Julija Kolenc in Anej Cizelj sta osvojila vse tri naslove. Skupaj sta zmagala v igri mešanih parov, Anej pa je skupaj z Matevžem Hermanom osvojil še prvo mesto v dvojicah ter Julija skupaj z Vito Lešnik v ženskih dvojicah. Ema Cizelj je osvojila dva naslova državne prvakinje in sicer med posameznicami ter v dvojicah skupaj z Cecilijo Barut; Nika Arih je osvojila tretje mesto med posameznicami. V mešanih parih je Ema skupaj z Mihom Ivaničem osvojila drugo mesto; tretji pa so bili Domen Laznik in Lia Šalehar ter Nika Arih in Urban Herman. Pri fantih do 15 let je Urban Herman osvojil tretje mesto med posamezniki ter drugo mesto v igri dvojic skupaj z Andražem Krapežem; Domen in Gašper pa sta bila tretja v dvojicah.

Tudi ostali naši so prikazali dobro igro, zato čestitke vsem igralcem!

Ostali rezultati:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=2E713AB1-9B31-4E01-AC83-A7CA87DC8F82

[nggallery id=60]

 

Share this post