Novice

Še en uspešen TOM junior & youth international je za nami

Še en uspešen TOM junior & youth international je za nami

Tom-ovci smo se tudi na 15. mladinskem mednarodnem prvenstvu Slovenije odrezali odlično. Prikazano je bilo veliko dobre igre, borbe in srca.
V kategoriji U-19 je Urban Turk dosegel 3. mesto v igri posamezno in prav tako v igri dvojic skupaj z Mitjo Šemrovom. Še eno bronasto kolajno nam je priborila Jerca Bajuk v igri ženskih dvojic, skupaj z lendavsko igralko Sabino Magyar.
V kategoriji U-15 smo prav tako odnesli en bron. Dobila sta ga Sebastijan Miklič in Luka Pungerčar v igri dvojic.
Ema Cizelj je v kategoriji U-13 prinesla eno in edino zlato kolajno za Tom in sicer v igri dvojic, skupaj z Cecilijo Barut iz Bit-a. Tudi v igri posamezno je Ema osvojila kolajno, ki pa je bila spet bronasta.
Na koncu nam ostane še ena kategorija. To je U-11, kjer sta nam kolajne priborila Domen Laznik s srebrom in Gašper Krivec z bronom.

Končni izkupiček je 1 zlata, 1 srebrna in 6 bronastih kolajn.

Vsi rezultati tekmovanja:

U-19

U-11, U-13, U-15

A.T.

Share this post