Novice

BADMINTONISTI NA NOGOMETNI TEKMI

BADMINTONISTI NA NOGOMETNI TEKMI

V petek, 6.9.2019, smo se člani badmintonskega kluba mirna skupaj z nekaterimi starši in prijatelji odpeljali na ogled nogometne tekme v Stožice. Spremljali smo tekmo Slovenija proti Poljski. Kljub temu da se je tekma začela ob 20.45  smo morali biti nekaj minut pred začetkom tekme na stadionu. Slovenci smo v 35. minuti igre povedli z 1:0 , strelec gola pa je bil Aljaž Struna. Med polčasom nas je večina odšlo po kokice, čipse ali pijačo.  Sledil je drugi polčas , kjer smo nestrpno čakali še na kakšen zadetek , katerega smo se razveselili v 65. minuti igre. Priskrbel ga je odličen igralec Andraž Šporar.  Polni veselja in navdušenja smo v poznih večernih urah prišli domov. Imeli smo se super, še posebaj tisti ki smo bili prvič na malo večji tekmi. Upamo, da se to še kdaj ponovi.

KRISTINA KASTELIC

HVALA NOVI LJUBLJANSKI BANKI ZA VSTOPNICE.

Share this post