Novice

Ema Cizelj trikratna državna prvakinja do 15 let

Ema Cizelj trikratna državna prvakinja do 15 let

Pretekli vikend je Mirna gostila še zadnje državno prvenstvo v sezoni 2012/2013 in sicer v kategoriji do 15 let. Ema je najprej suvereno zmagala v mešanih parih skupaj z Mihom Ivaničem, Domen je skupaj z Lio Šalehar osvojil 2. mesto, tretja pa sta bila Gašper in Nastja. V disciplini moških dvojic so naši fantje obtičali v polfinalih in sicer Domen in Gašper ter Urban skupaj z Vidom Žoharjem. V ženskih dvojicah pa so Ema in Lia bile premočne za vse nasprotnice, še najbližje zmagi so bile Nika in Nastja, ki so na koncu osvojile 2. mesto. Na koncu so se pomerili še v igri posameznikov, kjer so naši fantje žal obtičali v četrtfinalih, vendar pa so nas razveselile punce. Ema je po treh setih postala zmagovalka, na tretjo stopničko pa so se zavihtele še Nika in Nastja.

Čestitke vsem!

Tadej

Ostali rezultati

[nggallery id=82]

Share this post