Novice

EKIPA U-13 MEDNARODNI IN DRŽAVNI PRVAKI, U-17 BRONASTI

EKIPA U-13 MEDNARODNI IN DRŽAVNI PRVAKI, U-17 BRONASTI

V soboto je v Ljubljani potekalo mednarodno ekipno prvenstvo do 13 in do 17 let. V kategoriji U-13 so se naslova mednarodnih in državnih prvakov veselili naši badmintonisti. Prvo postavo TOM-a so zastopali:  Urban Herman, Vid Lekše, Domen Laznik, Ema Cizelj, Nastja Stovanje, Nika Arih in Nuša Zaman.
Druga ekipa pa je zasedla 6. mesto: Urban Kolenc, Bjorn Bračko, Gašper Krivec, Zala Šturm, Julija Umek, Maja Brzin.

Ekipa, ki je nastopala v kategoriji do 17 let pa je na koncu zasedla 3. mesto in si tako priborila bron. Na žalost je zaradi bolezni manjkal Urban Turk. Ekipo U-17 so zastopali: Mitja Šemrov, Malus Filip, Luka Pungerčar, Sebastijan Miklič, Urša Arih, Nika Bračko, Petra Kramar.

Povezava do rezultatov: U-13 in U-17

A.T.

Share this post