Novice

FORZA OPEN do 9, 11, 13 in 15 let!

FORZA OPEN do 9, 11, 13 in 15 let!

V nedeljo 1. aprila je na Mirni potekal turnir do 9,11,13 in 15 let. Glavni cilj turnirja je bilo uvajanje najmlajših slovenskih badmintonistov v tekmovalni badminton. Še enkrat več smo dokazali, da smo najboljši klub v Sloveniji, saj smo tudi v najmlajših kategorijah osvojili največ odličij!

V kategoriji do 9 let je med dečki 1. mesto osvojil Matevž Herman, 2. mesto Filip Kolenc in 3. mesto Tim Sladič ter Nik Zupančič, vsi BK Mirna. Pri deklicah pa je 3. mesto osvojila Ema Slak ter 4. mesto Eva Erazem. V kategorijah do 11 let nismo osvojili odličij saj sta naša najboljša Anej in Julija tekmovala kategorijo višje in sicer do 13 let!
Pri dečkih do 13 let je 1. mesto osvojil Miha Arih, tretja sta bila Enej Cizel in Nejc Koprivc, pri deklicah je bila Julija Kolenc četrta. V kategoriji do 15 let je Urban Herman brez večjih težav osvojil 1. mesto, 2. mesto je pripadlo Vidu Lekšetu, tretja pa sta bila Urban Kolenc in Gašper Krivec. Pri dekletih pa kljub klubskemu dvoboju zanimiva in izenačena predstava, ki se je zaključila z zmago Nike Arih pred Emo Cizelj, tretje so bile Nastja Stovanje in Julija Umek.

ostali rezultati:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=FDF296CD-C287-4E78-B8D1-2679F87B4010

 

 

 

Share this post