Novice

Matevž zaenkrat odlično

Matevž zaenkrat odlično

malo za šalo malo zares:) - za srečo tomovci pošiljamo "badmintončka" - maskoto za badminton na olimpijskih igrah v Barceloni 1992

Matevž se zaenkrat na Evropskem mladinskem prvenstvu Milano 2009 drži odlično. Včeraj in danes je odigral tekmi med posamezniki. Obakrat je prepričljivo ugnal svoja nasprotnika – najprej Belgijca Moreelsa, zatem še Čeha Zevla. To ga zaenkrat uvršča med šestnajst najboljših Evropejcev. Jutri pa ga čaka zelo težak nasprotnik – Francoz Michel, sicer 9/16 nosilec tekmovanja.

Veselimo pa se Matevževega odličnega uspeha v moških dvojicah skupaj z Avstrijcem Bertschem. Odlična naveza, sicer 3/4 nosilca tekmovanja, je že v jutranjih urah najprej ugnala angleško dvojico Fox/Morris (15, 20), popoldan pa tudi belgijski par Dierickx/Golinski (19, 17). Z dvema zmagama se je slovensko-avstrijska naveza že uvrstila v četrtfinale – torej med 8 najboljših evropskih dvojic, kar je zaenkrat mislim da največji uspeh slovenskega mladinskega badmintona na evropskih prvenstvih v kategoriji moških dvojic. Jutri naša junaka čakata Nemca – Geig

enberger/Heinz, sicer 5/8 nosilca tekmovanja.

Držimo pesti… in super čestitke za sedanje odlične predstav

e… Dajmo Matevži!!!

Na sliki:  malo za šalo malo zares:) – za srečo tomovci pošiljamo “badmintončka” – maskoto za badminton na olimpijskih igrah v Barceloni 1992

Share this post