Novice

VID KOŠČAK DO DVOJNE ZMAGA NA 28. TEM MIRNA U17 & YOUTH INTERNATIONAL 2022

VID KOŠČAK DO DVOJNE ZMAGA NA 28. TEM MIRNA U17 & YOUTH INTERNATIONAL 2022

Pretekli teden je bil v znamenju našega tradicionalnega 28. TEM MIRNA U17 & YOUTH INTERNATIONAL. V treh dneh se je na Mirni in v Mokronogu zbralo več kot 200 igralcev iz 13 držav sveta. Tokrat tudi prvič iz ZDA.

Mirnčani smo nastopili s 13 igralci od katerih se je najbolje odrezal najstarejši Vid Koščak, kateri je uspel prvič v svoji karieri slaviti na turnirjih badminton Europe do 17 let. To mu je na koncu uspelo kar v dveh kategorijah. Prvo je skupaj z Anjo Blazina (Ljubljana) osvojil v mešanih dvojicah, ko sta v dveh setih ugnala nemško navezo. Druga zlata medalja pa je prišla v moških dvojicah skupaj s Tadejem Jelencem iz Medvod. Fanta sta bila boljša od polske naveze prav tako v dveh setih. Tako je Vid dokazal, da je dobro treniral med počitnicami in da računa na vidnejše rezultate tudi v prihodnje.

Hvala vsem donatorjem in sponzorjem za zaupanje, ter članom BK Mirna za pomoč pri organizaciji.

REZULTATI U17

REZULTATI YOUTH

Share this post