Novice

GAŠPER KRIVEC DVAKRATNI FINALIST NA SVETOVNEM MLADINSKEM POKALU NA SLOVAŠKEM

GAŠPER KRIVEC DVAKRATNI FINALIST NA SVETOVNEM MLADINSKEM POKALU NA SLOVAŠKEM

Od petka do nedelje je na Slovaškem (Trenćin) potekal svetovni mladinski pokal za igralce do 19 let. Od Mirnčanov se ga je z reprezentanco udeležil le Gašper Krivec, ki je na koncu uspel igrati kar v dveh finalih.

V mešanih dvojicah je nastopil skupaj s Petro Polanc iz Medvod. Do finala sta se uvrstila brez večjih težav, potem pa sta morala priznati premoč češki navezi Ehm/Karpatova v treh napetih setih, 16:21, 21:19 in 21:19.

Tudi v igri dvojic je uspel odličen rezultat. Skupaj s Šuštarjem iz Medvod sta že v drugem krogu izločila drugopostavljene Čehe v treh napetih setih, kasneje pa v polfinalu še moldavsko navezo. V finalu sta ju čakala Estonca Kert in Löo, ki pa sta bila za fanta premočna in ju ugnala v dveh setih.

Naslednji mednarodni turnir bo 23. TEM Junior & Youth International na Mirni in v Mokronogu. Vabljeni v čimvečjem številu, da podprete naše igralce in igralke.

LINK DO REZULTATOV: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=A16E4653-BB3A-4CDC-8F9B-BE870C58B063

img_1437 img_1438 img_1439

Share this post