Novice

TIM ŠKRLJ IN TEVŽ ORNIK ZMAGOVALCA NA 1. TURNIRJU DO 11 LET

TIM ŠKRLJ IN TEVŽ ORNIK ZMAGOVALCA NA 1. TURNIRJU DO 11 LET

img_1476V soboto smo Mirnčani odpotovali na 1. turnir do 11 let v tej sezoni. Pot je bila kar dolga saj smo se odpravili na Koroško, bolj natančno v kraj Muta pri Slovenj Gradcu. Na turnir smo odšli s 6 igralci in osvojili dve kolajni in nekaj dobrih uvrstitev.

Najbolje smo se odrezali v kategoriji fantovskih dvojic, kjer smo osvojili zlato medaljo. Dobila sta jo Tevž Ornik in Tim Škrlj, ki sta se v polfinalu namučila proti lendavski navezi in slavila po podaljšani igri 22:20, v finalu pa deklasirala medvoško navezo Cerar/Stanovnik v dveh setih. Dobro igro so prikazali tudi Nele Mežnaršič in Tim Anzelj, ter Zara Šenica in Lana Livk, ki so se uspeli prebiti med osem najboljših.

V igri posamezno se je s tretjim mestom najbolje odrezal Tim Škrlj. Zelo malo pa je manjkalo, da bi se uvrstil tudi v finale, saj je polfinalno tekmo izgubil po podaljšani igri 21:23. Odlično peto mesto je zasedel Nele Mežnaršič, med deseterico pa se je uspel uvrstiti tudi Tevž Ornik.

Pri dekletih sta Lana Livk in Zara Šenica izpadli po skupinskem delu, a prikazali nekaj lepih iger in tudi zmag.

LINK DO REZULATOV

 

Share this post