Novice

VID KOŠČAK DRŽAVNI PODPRVAK DO 13 LET

VID KOŠČAK DRŽAVNI PODPRVAK DO 13 LET

Mirnski badmintonisti so s preteklim vikendom končali še z dvema državnima prvenstvoma do 13 in 19 let.

Tokrat se je najbolje odrezal Vid Koščak, ki je s tremi medaljami največ pokazal na tekmovanju. Bronasto je osvojil v igri mešanih dvojic skupaj z Ivo Koša iz Lendave, potem ko sta od njiju bila v polfinalu boljša Korent in Kotnik v treh napetih setih. Solidno uvrstitev sta zabeležila tudi Dan Križman in Tara Kavčič s 5. mestom.

Med posamezniki se je med peterico uspelo uvrstiti kar trem našim tekmovalcem. Državni podprvak je postal Vid Koščak, medtem ko se je z bronom okitil Tim Škrlj. Peto mesto je priigral Dan Križman.

V dvojicah je za še eno medaljo poskrbel Vid. Osvojil je srebrno skupaj z Jelencem iz Medvod. Odlično 5. mesto sta osvojila komaj 11 letna Nele Mežnaršič in Tim Anzelj, ter pri dekletih Tara Kavčič in Zara Šenica.

Zadnjo bronasto medaljo pa sta priigrala Matevž Herman in Nik Zupančič v fantovskih dvojicah do 19 let.

Igralci so prikazali zelo borbeno in vztrajno igro, a včasih je tudi to premalo, zapustila pa nas je tudi sreča. Na žalost smo bili tudi malce okrnjeni pri sestavi ekipe, saj sta se pred prvenstvom kar dve naši igralki nesrečno poškodovali.

Zahvaljujemo se tudi staršem za celodnevno podporo na tribunah.

LINK DO REZULTATOV

Share this post