Novice

MATEVŽ IN NIK BRONASTA NA 2. TURNIRJU DO 17 LET

MATEVŽ IN NIK BRONASTA NA 2. TURNIRJU DO 17 LET

V soboto se je kadetska klubska odprava udeležila 2. turnirja do 17 let v tej sezoni. Tekmovanje je gostil Branik iz Maribora od koder smo prinesli dve medalji in nekaj odlično odigranih partij.

Med posamezniki sta se v polfinale uspela prebiti Matevž Herman in Nik Zupančič. Oba sta prikazala odlično igro v polfinalu, vendar sta bila oba nasprotnika na koncu bolj zbrana, ter sta se tako morala pomeriti v tekmi za tretje mesto. Boljši je bil tokrat Nik, ki je slavil v dveh setih.

V mešanih dvojicah je moral Matevž odigrati kvalifikacije, po katerih se je uvrstil v glavni del tekmovanja, kjer ga je v četrtfinalu čakal Nik. Zmage se je po dveh odigranih igrah veselil Matevž skupaj z Anjo Jordan iz Ljubljane. Nik je tako skupaj z Zojo Novak osvojil 5. mesto. Matevž je uspel na koncu v tekmi za bron ugnati Trojanška in Žuranovo.

REZULTATI

 

Share this post