Novice

GAŠPER KRIVEC IN KRISTIAN HAJNŠEK DRŽAVNA PRVAKA

GAŠPER KRIVEC IN KRISTIAN HAJNŠEK DRŽAVNA PRVAKA

Pretekla dva vikenda sta bila v znamenju Državnih članskih in veteranskih prvenstev. Mirnski badmintonisti smo se na prvenstvih borili kar z 12 igralci in nanizali nekaj izjemnih uspehov.

Na 63. Državnem članskem prvenstvu je Državni prvak postal Gašper Krivec v moških dvojicah skupaj z Miho Ivaničem iz Medvod. V finalu sta bila boljša od bratske naveze Turk v dveh setih. Med dobitnike medalj sta se prebila tudi Domen Laznik in Urban Herman, ki sta zasedla 3. mesto.

Še eno medaljo sta v mešanih dvojicah priigrala Aljoša Turk in Nika Arih. Tokrat je bila bronasta. V polfinalu sta morala priznati premoč kasnejšim prvakom iz Medvod, Polančevi in Ivančiču.

Na 7. Veteranskem prvenstvu Slovenije, pa je nastopil naš zimzeleni Kristian Hajnšek in osvojil kar tri kolajne. V igri moških in mešanih dvojic je postal Državni prvak, v igri posamezno pa je moral po treh setih priznati premoč Samu Lipovščku. Kristian je ja nastopal v “najmlajši” kategoriji, a vseeno vrhunsko konkuriral mlajšim igralcem.

Zopet dva odlična vikenda za mirnski badminton.

LINK DO REZULTATOV

LINK VETERANSKO

 

Share this post