Novice

Zagreb Youth Open 2013

Zagreb Youth Open 2013

Pretekli vikend je v Zagrebu potekal Zagreb Youth Open, ki ga je organiziral Badmintonski klub Zagreb Maksimir.
Kljub temu ,da je bila udeležba dokaj skromna, smo videli kar nekaj dobrih in zanimivih iger. Klubske barve so na tem tekmovanju zastopali: Nik Zupančič, Matevž Herman, Julija Kolenc, Anej Cizelj, Urban Kolenc ter Domen Laznik..

V kategoriji do 11 let sta si tretje mesto med posamezniki delila Matevž in Nik, v dvojicah pa sta združila moči in premagala vse nasprotnike. V kategoriji do 13 let je Anej v igri posameznikov že imel skoraj dobljeno tekmo proti kasnejšemu zmagovalcu, vendar je na koncu preveč popustil in zasedel tretje mesto kot tudi v igri dvojic s Hrvaškim partnerjem Josipom Megličem. V kategoriji deklic do 13 let pa je Julija osvojila tretje mesto med posameznicami in odlično prvo mesto v igri dvojic skupaj z Madžarsko partnerico Vivian Sandorhazi. Do 15 let pa je Domen Laznik suvereno osvojil prvo mesto pred klubskim kolegom Urbanom Kolencom, v igri dvojic pa sta bila za malenkost prekratka in osvojila končno drugo mesto. Urban Kolenc je skupaj s Petro Polanc osvojil tretje mesto med mešanimi pari.

Z nekaj več psihološke trdnosti in koncentracije na igrišču pa bi lahko bili rezultati še boljši!

Ostali rezultati

Share this post