Novice

PRIPRAVE V AVSTRIJSKEM BREGENZU

PRIPRAVE V AVSTRIJSKEM BREGENZU

V začetku septembra smo se Mirnčani udeležili priprav v avstrijskem Bregenzu. Tam smo preživeli cel teden in opravili veliko dobrih treningov. Od igralcev so na priprave odšli Anej Cizelj, Matevž Herman, Nik Zupančič in Gašper Krivec. Od trenerjev je bil z njimi Aljoša Turk.

Treningi so potekali dvakrat dnevno, saj smo na dopoldanskih opravljali trening hitrosti in tehnike, popoldan pa se predvsem posvečali igri.

Na treningih sta se nam pridružila tudi letošnja olimpijca David Obernosterer in Elisabeth Baldauf, tako da smo za sparing imeli dobre igralce, medtem ko so od trenerjev prisostvovali Lenz (Nemčija), Fastenbauer (Avstrija) in Roland (Italija).

Za konec priprav smo v soboto odpotovali še v švicarski Uzwil (klub Iztoka Utroše), kjer sta Aljoša in Gašper odigrala prijateljsko tekmo za ekipo BCM Feldkirch.

IMG_9280 IMG_9281 IMG_9282 IMG_9287

 

Share this post