Novice

Domen Laznik in Nika Arih zmagovalca v dvojicah na Slovaškem

Domen Laznik in Nika Arih zmagovalca v dvojicah na Slovaškem

Pretekli vikend je na Slovaškem potekal mednarodni turnir evropske mladinske serije do 19 let ter tudi mednarodni turnir do 13 in 15 let.
Do 19 let sta vidnejšo uvrstitev med posamezniki dosegla Žan in Ema, ki sta se uvrstila med šestnajst najboljših, prav tako sta se uvrstila med šestnajst tudi Sebastijan in Simon Skok v moških dvojicah ter Žan in Ana Marija Šetina v mešanih parih.
V kategoriji do 15 let pa smo dočakali tudi oder za zmagovalce. Pri dečkih sta prvo mesto med dvojicami osvojila Domen in Miha Ivanič ter Nika skupaj s Češko predstavnico. Nika je tudi med posameznicami klonila šele po treh setih v finalu in si tako priigrala drugo mesto. Gašper,Domen in Urban pa so imeli tudi malo smole saj so vsi za las zgrešili polfinala in si tako priigrali končno peto do osmo mesto med posamezniki.

Čestitke vsem nastopajočim!

Rezultati Youth
Rezultati Junior

 

Share this post