Novice

EMA CIZELJ DVAKRATNA ZMAGOVALKA

EMA CIZELJ DVAKRATNA ZMAGOVALKA

Ema Cizelj je preteklo soboto prišla do dveh zmag na 3. turnirju U-17 v Ljubljani. V finalu je bila boljša od Petre Polanc (BK Medvode) v dveh setih. Tretje mesto je osvojila Nastja Stovanje, ki je v polfinalu izgubila proti Polančevi v treh izjemno napetih setih. Na koncu ji je zmanjkalo malo zbranosti in športne sreče.

V igri ženskih dvojic je Ema slavila prav tako brez večjih težav, saj skupaj s Petro Polanc nista oddali niti enega seta. Drugo mesto je osvojila Nastja skupaj s Kamo Saje (BK Ljubljana).

Pri fantih smo tokrat imeli samo Gašperja Krivca, ki si je na koncu priboril bronasto kolajno. V polfinalu je bil od njega boljši Zalar (BK BIT Ljubljana) v dveh setih. V tekmi za tretje mesto pa je “Gapi” odpravil Smrkolja (BK LJUBLJANA).

Čez dva tedna nas Mirnčane čaka že prvo državno prvenstvo. To bo kategorija U-17, kjer imamo Mirnčani visoke cilje. Smo pa tudi organizatorji tekmovanja. Lepo vabljeni.

 

LINK DO REZULTATOV

 

IMG_5618 IMG_5621 IMG_5617 IMG_5616 IMG_5628 IMG_5634 IMG_5636

 

A.T.

Share this post