Novice

Mirnčani odlični v Lendavi

Mirnčani odlični v Lendavi

V soboto je v Lendavi potekal 2. turnir v kategoriji do 11 in do 15 let. Naši igralci so se odrezali zelo dobro, saj so domov prinesli kar veliko medalj. Bilo pa je tudi nekaj drugih dobrih uvrstitev.
Do 11 let sta se najbolj odrezala Anej Cizelj, ki je že drugič slavil v tej sezoni in Julija Kolenc, ki je zasedla 3. mesto. V igri mešanih dvojic sta skupaj osvojila 3. mesto. Odlično četrto mesto je v igri posamezno zasedel Nejc Koprivc.
V kategoriji do 15 let smo prišli še do dveh zmag. V igri posamezno je bil mirnski finale med Sebastijanom Mikličem in Žanom Laznikom, ki ga je na koncu dobil Seba. V mešanih dvojicah pa je Žan Laznik slavil skupaj s Špelo Mandl iz Kungote, bron si je v tej disciplini priboril Sebastijan Miklič skupaj s Katarino Beton iz Bit-a.

Na koncu smo domov prinesli 3 zlate, 1 srebrno in 3 bronaste medalje. Bravo naši!

Do 11 let:

  • Dekleta posamezno: 3. mesto Julija Kolenc,
  • Fatnje posamezno 1. mesto Anej Cizelj, 4. mesto Nejc Koprivc,
  • Mešane dvojice: 3. mesto J. Kolenc/A. Cizelj.

Do 15 let:

  • Dekleta posamezno: 5.-8. mesto Ema Cizelj,
  • Fantje posamezno: 1. mesto Sebastijan Miklič, 2. mesto Žan Laznik,
  • Mešane dvojice: 1. mesto Ž. Laznik/Š. Mandl, 3. mesto S. Miklič/K. Beton, 5.-8. mesto E. Cizelj/M. Ivanič.

A.T.

Sebastijan Miklič

Sebastijan Miklič

Žan Laznik

Žan Laznik

Anej Cizelj

Anej Cizelj

Julija Kolenc

Julija Kolenc

Share this post