Novice

Uspešen vikend za naše igralce v Medvodah!

Uspešen vikend za naše igralce v Medvodah!

Ta vikend je bilo v Medvodah zelo pestro saj so se v soboto poleg najmlajših pomerili še člani. V kategoriji do 11 let sta prvo mesto med posamezniki osvojila Anej Cizelj in Julija Kolenc, ki sta bila prav tako brez konkurence v mešanih parih. V kategoriji do 15 let je pri dekletih posamezno 1. mesto osvojila Ema Cizelj, druga je bila Nika Arih. Pri dečkih posamezno sta se za 3. mesto “udarila” Domen in Urban, zmagal je Urban.Med mešanimi pari sta 2. mesto osvojila naveza Cizelj/Ivanič, 3. mesto Herman/Arih in 4. mesto Laznik/Šalehar.

Člani pa so se v soboto najprej  pomerili v mešanih parih in dvojicah. V mešanih parih sta 2. mesto osvojila naveza Murn/Arih in 3.mesto Bajuk/Magyar . Tudi v dvojicah smo bili uspešni saj sta 1. mesto osvojila Bajuk/Murn, pri dekletih pa sta s 3. mestom dopolnili Urša in Katarina. V nedeljo pa smo lahko spremljali še posamezne dvoboje. Matevž je zasedel 3. mesto ter Urša 4. mesto.

Čestitke vsem!

Ostali rezultati: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=8D95BD75-28EE-4E41-83D6-F36BB364E9E9

[nggallery id=52]

Share this post