Novice

Na 2. A turnirju le dvakrat stopničke za naše

Na 2. A turnirju le dvakrat stopničke za naše

V Zgornji Kungoti je ta vikend potekal drugi državni turnir A kategorije, kjer pa naši niso tako blesteli kot v preteklosti. Zadovoljiti smo se morali le z dvemi stopničkami. Matevž Bajuk je bil drugi med mešanimi pari skupaj z Lendavčanko Magyar, Urban Herman pa tretji med dvojicami skupaj z Ivančičem iz Medvod. Urban je najbolj pozitivno presenetil izmed vseh naših.

Med posamezniki velja omeniti 4. mesto Žana Laznika in tudi 4. mesto Eme Cizelj med posameznicami, kar ni slab rezulat.

Do članskega državnega prvenstva februarja 2014 v Medvodah naše čakata še dva A turnirja. Do takrat pa bo treba kar precej več in bolje potrenirati, da bomo konkurenčni tistim, ki smo jih nekoč skoraj za šalo premagovali.

 

Povezava na rezultate

Dušan

Share this post