Novice

USPEŠNI NA ZADNJEM TURNIRJU PRED ŠOLSKIMI POČITNICAMI

USPEŠNI NA ZADNJEM TURNIRJU PRED ŠOLSKIMI POČITNICAMI

Preden se pričnejo poletne šolske počitnice smo mirnski igralci odigrali še zadnji domači turnir do 11 in 17 let. Tokrat smo se odpravili v Lendavo s 6 igralci in domov prinesli 5 kolajn.

Svoj prvi nastop sta zabeležila Nina Ornik in Žan Kirm ki sta nastopala v kategoriji do 11 let. Oba sta domov odšla z bronasto kolajno v igri dvojic.

Pri kadetih se je tokrat najbolje odrezal Vid Koščak ki je uspel osvojiti dve bronasti kolajni v igri posamezno in dvojicah skupaj z Jelencem iz Medvod. Še zadnji bron pa je v našo zbirko dodala Manca Zupančič. Osvojila jo je potem ko je v igri za tretje mesto ugnala klubsko kolegico Nežo Krištof. V isti disciplini je 5. mesto osvojila Kristina Kastelic.

LINK DO REZULTATOV

Share this post