KONEC ČLANSKIH DRŽAVNIH TEKMOVANJ 2019

April je mesec, ko končamo tudi z članskimi tekmovanji. V soboto je bil odigran še zadnji B turnir, kjer je nastopil Gašper Kirvec in zasedel 4. mesto.

Ker je bilo to zadnje tekmovanje, smo tako dobili tudi končne zmagovalce na člasnkih A in B lestvicah.

Pri moških posamezno je 3. mesto osvojil Gašper Krivec, saj si je na zadnjem turnirju priigral dovolj točk, da je skočil na oder za zmagovalce.

V ženski konkurenci se je najbolje odrezala Nika Arih, ki je osvojila 4. mesto. Na 7. mesto se je uvrstila Jerca Bajuk, takoj za deseterico na 11. mestu pa Nastja Stovanje.

Kot je že v navadi smo največ Mirnčani odnesli v dvojicah. Pri moških se je zmage veselil Aljoša Turk, 7. mesto je zasedel Gašper Krivec, na 8. pa je skočil Urban Herman.

Pri damah sta zmagovalki postali Nika Arih in Jerca Bajuk s kar zavidljivo prednostjo pred tretjouvrščeno igralko.

V mešanih dvojicah so na oder za zmagovalce stopili kar trije mirnski igralci. Zmagovalca sta postala Nika Arih in Aljoša Turk, 3. mesto je osvojila Jerca Bajuk.

Tako smo na koncu Mirnčani osvojili kar tri zmage v skupnem seštevku.

Ostalo nam je samo še ligaško prvenstvo, kjer se bodo naši člani 12. maja potegovali za naslov v ljubljanskem Bit centru.