ZAKLJUČENA TUDI ANIMACIJA

Ta teden zaključujemo z animacijo na Mirni in v Nemški vasi. Letošnje leto je v animaciji sodelovalo več kot 30 otrok iz različnih krajev, tradicionalno pa smo zaključili sezono s klubskim turnirjem na Mirni.

Pri dekletih do 11 let je prvič slavila Neža Krištof, katera je v finalu premagala Taro Kavčič. Tretje mesto je osvojila Zara Šenica.

Fantje so se pomerili v dveh starostnih skupinah, do 9 in do 11 let. Pri mlajših je suverono slavil Nele Mežnaršič, ki je v finalu igral proti Anžetu Cesarju. Bron si je priboril komaj 7 letni Vit Križman, ki je bil boljši od Matevža Ovna.

V “kraljevi” disciplini je največ pokazal Dan Križman, ki je brez večjih težav slavil proti Timu Škrlju, kateri mu je zadal edini poraz v skupinskem delu. Tretje mesto si je zagotovil Gal Gazvoda.

Tekmovanje se je končalo v sproščenem vzdušju, katerega smo prenesli tudi na klubski piknik, ki se je odvijal pred dvorano z različnimi športnimi igrami, jedačo in pijačo.

Hvala še enkrat vsem za čudovito sezono in se vidimo ponovno v septembru.