Novice

NIK ZUPANČIČ IN MATEVŽ HERMAN SLAVILA NA MIRNI

NIK ZUPANČIČ IN MATEVŽ HERMAN SLAVILA NA MIRNI

V soboto se je na Mirna pričela nova slovenska sezona tudi za naše mladince. V boj za kolajne so se tokrat odpravili igralci do 17 let.

Med posamezniki večjih presenečenj ni bilo. Slavil je Mariborčan Miha Masten, ki je v finalu ugnal domačina Nika Zupančiča v dveh setih. Poraženca polfinal sta bila Matevž Herman (BK Mirna) in Jan Babnik (BK Bit Ljubljana), vendar do dvoboja ni prišlo zaradi “poškodbe” slednjega, tako je bron ostal na Mirni.

V dvojicah je bilo bolj napeto, saj smo gledali zanimive dvoboje. Največ sta tokrat pokazala Nik Zupančič in Matevž Herman. V polfinalu sta bila po treh setih in podaljšani igri boljša od Mastena in Pungartnika (BK Branik Maribor), v finalu pa še od Bizjaka in Babnika (Medvode in Bit) v dveh setih.

Turnir je potekal hitro in brez zapletov, saj smo ga končali že okoli 17h. K temu je pripomogel tudi nov način tekmovalnega sistema, ki se je v praksi pokazal za dobrega.

LINK DO REZULTATOV: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=D16CDC28-C5C8-4ECD-A518-E4CF134C1E64

Share this post