Novice

VID KOŠČAK ZMAGOVALEC “ZAGREB YOUTH OPEN 2019”

VID KOŠČAK ZMAGOVALEC “ZAGREB YOUTH OPEN 2019”

V Zagrebu je med 27. in 29. septembrom potekal mednarodni turnir v kategorijah do 9, 11, 13, 15 in 17 let. Z nami so odšli trenerji Aljoša in Urban Turk ter Gašper Krivec. Nik Zupančič in Matevž Herman sta v dvojicah do 17 let osvojila 2. mesto, ko sta klonila šele v finalu, Nik pa je bil prav tako blizu uvrstitvi na zmagovalni oder v igri posamezno, kjer je po 3 setih tesno izgubil. Vid Koščak je v dvojicah skupaj z Markom Korošo (Kungota) osvojil 1. mesto. Dobro igro sta prikazala tudi Tim Škrlj in Tevž Ornik, ki sta v četrtfinalu klonila proti kasnejšima zmagovalcema. Tudi ostali igralci so pokazali svoj napredek in bili velikokrat blizu zmage pa je zmanjkalo malo športne sreče.

Vid Koščak

LINK DO REZULTATOV

REZULTATI U-17

 

Share this post