Novice

USPEŠNO NA 1. TURNIRJU DO 11 in 15 LET!!

USPEŠNO NA 1. TURNIRJU DO 11 in 15 LET!!

V soboto, 29.10.2016, je v dvorani Konex potekal 1. turnir za dečke in deklice do 11. in 13. let. Mirnčani smo se turnirja udeležili s petimi igralci in eno igralko.
Do 11. let je največ pokazal Vid Koščak, ki je v igri posamezno brez večjih težav ugnal vso konkurenco. V igri dvojic sta skupaj z Danon Križmanom prav tako zmagala brez večjih težav. Medaljo v kategoriji do 11. let nam je v dekliških dvojicah priigrala, malce nepričakovano ali pa tudi ne, Neža Krištof. Neža se je odlično borila tudi v disciplini posamezno, ampak žal so bile tekmice premočne za preboj iz skupine.
Posamezno do 11. let nas je zastopal tudi Dan Križman, ki se je uspel prebiti v 1/4 finale, kjer je kasneje izgubil proti klubskemu kolegu Vidu.

V kategoriji do 15. let smo imeli tri predstavnike. Posamezno sta največ pokazala Matevž in Nik. Oba sta sicer izgubila v polfinalu. Na koncu je bil v borbi za tretje mesto Nik prvič boljši od Matevža in tako si je prislužil bron. Posamezno se je odlično boril naš Tim Sladič, ki je na koncu izgubil v osmini finala na tri sete.
V dvojicah do 15. let sta nas najbolj razveselila Matevž in Nik, ki sta ugnala prav vso konkurenco. V finalu sta bila v napetih treh setih boljša od Bizjaka in Babnika.

Z izkupičkom turnirja sem zelo zadovoljen. Predvsem me je navdušil pristop in odnos na samem turnirju. Za vse nastopajoče lahko zatrdim, da so igrali z vso močjo od prve tekme in ni bilo nobenega podcenjevanja slabših nasprotnikov. Mislim, da gre razvoj našega podmladka v pravo smer. Potrebno pa bo preliti še veliko znoja!

Tri, dva Mirna!!!

LINK DO REZULTATOV: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=46D38CF1-2C83-42A2-B54D-3F74B0636AD5

IMG_9610 IMG_9611 IMG_9612 IMG_9613 IMG_9614 IMG_9615 IMG_9616

 

Share this post