DVE ZMAGI V DVOJICAH U11 in U17

V Bit centru v Ljubljani je bil v soboto odigran 3. turnir do 11 in 17 let. Mirčani smo osvojili dve zmagi in skupno 5 medalj.

Najbolje smo se tokrat odrezali v dvojicah, saj smo slavili v fantovskih do 17 let, kjer sta brez večjih težav zmagala Nik Zupančič in Matevž Herman, ter v dekliških do 11 let, kjer je zmago priigrala Lana Livk. Še eno dodatno medaljo smo dobili v fantovskih dvojicah do 11 let, kjer sta Nele Mežnaršič in Tim Anzelj osvojila bron.

Med posamezniki sta se najbolje izkazala Nik in Lana, saj sta se oba uspela uvrstiti v finale, vendar sta bila na koncu nasprotnika boljša in sta se tako morala zadovoljiti s srebrno kolajno.

Lep klubski uspeh je dopolnil tudi Tim Sladič s petim mestom v dvojicah do 17 let.

S tem smo končali s slovenskimi tekmovanji. V mesecu maju nas čakajo samo še državna prvenstva, v aprilu pa odpotujemo na tradicionalni turnir v Lendavo.