Novice

NOVOLETNO DOBRODELNO DRUŽENJE

NOVOLETNO DOBRODELNO DRUŽENJE

V nedeljo, 23. 12. 2018, smo ljubitelji badmintona ponovno preživeli prijetno skupno druženje. Igralci in njihovi starši so se pomerili v družabni igri med dvema ognjema in nogometu.

Medsebojni boji so bili napeti in bojeviti. Tekmovanje pa je lažje potekalo tudi zaradi odličnih dobrot naših pridnih mamic, ki so pomagale, da je bilo dovolj energije in moči. Po zaključku smo imeli še zakusko, tako, kot se na tak dan spodobi.

Dogodek smo obogatili še z dobrodelnostjo. V sodelovanju z Rdečim križem Trebnje, smo zbirali različne higienske pripomočke ter oblačila in igrače za družino iz Čateža. Zbrano smo ob zaključku dneva podarili predsednici RK Trebnje, ki nas je pohvalila in povedala, da jo vsako leto presenečamo z veliko količino zbranih stvari.

Iskreno se je zahvalila vsem članom našega kluba za srčnost in posluh do ljudi, ki s so se znašli v socialni stiski.
Naš slogan »BK Mirna – najboljši klub!” res velja.

Vsem članom in simpatizerjem našega kluba se iskreno zahvaljujem za to, da ste z nami, da vam ni vseeno, da ste športno in dobrodelno aktivni.

V letu 2019 pa vam želim veliko športnih užitkov.

Darja Krivec, predsednica kluba

Share this post