Novice

Mednarodni turnir v Zgornji Kungoti

Mednarodni turnir v Zgornji Kungoti

Od petka  7.3. pa do nedelje 9.3. je potekalo mednarodno tekmovanje v Zgornji Kungoti, kjer so kljub okrnjeni konkurenci, naši pokazali dobre rezultate.

Pri najmlajših se je najbolje odrezal Matevž Herman, ki je osvojil 2. mesto med posamezniki ter tudi 2. mesto s klubskim kolegom Nikom Zupančičem v moških dvojicah. Tim Sladič je osvojil prav tako odlično 3. mesto v dvojicah skupaj z Madžarskim predstavnikom. V kategoriji do 13 let pa je Anej Cizelj osvojil 2. mesto v dvojicah skupaj z Medvodčanom Jakom Ivančičem, Lori Škerl pa je bila v dvojicah skupaj s Hrvaško predstavnico tretja. V kategoriji do 15 let pa je bil Domen Laznik razred zase, saj je osvojil dva prva mesta, enega  med posamezniki, drugega pa v dvojicah, skupaj s klubskim kolegom Urbanom Kolencom. Urban je osvojil tudi 3. mesto med posamezniki.

Ostali rezultati:
[nggallery id=94]
U11 in U13

U15 in U17

Share this post