Novice

Še enkrat več odlični na 17. TEM Junior & Youth International 2011

Še enkrat več odlični na 17. TEM Junior & Youth International 2011

Za nami je že 17. izvedba mednarodnega turnirja in to zopet organizacijsko in tekmovalno zelo uspešna.

Urban Turk je postal kar dvakratni zmagovalec do 19 let- med posamezniki in v dvojicah z Mitjo Šemrovom. Posamezno je bil v treh setih boljši od Čeha Janečeka, v dvojicah pa tudi v treh setih boljša od Švedov Ojäaarja in Burestedta. Mitja je skupaj s Kajo Stankovič osvojil drugo mesto v mešanih dvojicah.

Še eno zmago je klubu prinesla Ema Cizelj v dekliških dvojicah do 15 let skupaj s Cecilijo Barut iz Ljubljane. Urban Herman je bil skupaj s Andražem Krapežem iz Ljubljane drugi pri fantih do 15 let.

Še eno drugo mesto sta osvojila Domen Laznik in Gašper Krivec pri dečkih dvojice do 13 let. Anej Cizelj je nesrečno izgubil v finalu posameznikov do 11 let, vendar vseeno njemu, vsem zgoraj omenjenim in tudi ostalim tekmovalcem, članom BK Mirna, čestitke za dobre nastope.

Posebne čestitke in zahvala vodstvu kluba, staršem, ožji organizacijski ekipi in vsem sponzorjem za veliko pomoč pri izvedbi turnirja.

Dušan

Share this post