Novice

Turnir Dedka Mraza: Rezultati dobri, Dedek Mraz še boljši :)

Turnir Dedka Mraza: Rezultati dobri, Dedek Mraz še boljši :)

Na turnirju Dedka Mraza do 11 let, ki je letos izjemoma potekal v Medvodah pod okriljem BK Medvode, so se mladi Tomovci odrezali zelo dobro. Ema Cizelj in Nika Arih sta se ponovno pomerili v finalu in po napetem dvoboju je zmagala prva. Skupaj sta zmagali tudi v dvojicah, kjer pa sta bili drugi Nastja Stovanje in Maja Brzin.

Domen Laznik je bil drugi med posamezniki. V finalu je bil Miha Ivanič iz Medvod pretrd oreh. V dvojicah sta Domen in Vid Lekše osvojila tretje mesto.

Dobro se je boril tudi Gašper Krivec, svoj krstni nastop pa je doživela tudi Julija Umek. Vsem čestitke za borbo, solze so pa drugič nepotrebne… še posebej takrat, ko Dedek Mraz vsakomur prinese darilo 🙂

Share this post