Novice

Tretji turnir do 15 let in zadnji A turnir na BIT-u!

Tretji turnir do 15 let in zadnji A turnir na BIT-u!

V soboto 24.3. je v dvorani BIT potekal tretji turnir do 15 let. Med fanti posamezno je od naših edine stopničke priigral Urban Herman, ki je osvojil 2. mesto. Pri puncah posamezno je pravtako 2. mesto osvojila Ema Cizelj ter 3. mesto Nika Arih. V dvojicah pa smo osvojili dva prva mesta, Urban Herman z Juš Mlinarjem ter Ema Cizelj z Cecilijo Barut, odličen izkupiček v dvojicah so dopolnile še Nika in Nastja z 2. mestom.

Vzporedno z turnirjem do 15 let pa je potekal tudi zadnji A-turnir v sezoni. V soboto smo tako lahko spremljali dvojice in mešane pare, v nedeljo pa igre posamezno. V moških dvojicah sta zmagala Aleš in Matevž, odličen izkupiček sta dopolnila še Urban in Mitja z 3. mestom . V mešanih parih sta Urban in Urša po nekoliko slabši igri osvojila 4. mesto. V nedeljo pa so se merile moči v igri posamezno. Kljub malo manjši zasedbi smo bili priča zanimivim dvobojem. Od naših si je edine stopničke priigral Matevž Bajuk, ki je v borbi za 3. mesto premagal klubskega kolega Mitjo.

Čestitke vsem!

Ostali rezultati:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=2460897F-CE5F-4DF0-99AB-3F6919B274F5

 

Share this post