Novice

DP do 19 let: Matevž klonil v finalu, presenetil Urban

DP do 19 let: Matevž klonil v finalu, presenetil Urban

dsc00910Matevž Bajuk (TOM), ki je osvojil naslov državnega prvaka v moških dvojicah z Urbanom Turkom(TOM), pri posameznikih je moral priznati premoč Luki Wrabru (LJU) (21:15, 21:16), pri mešanih dvojicah skupaj z Magyar Sabino (MLA) pa dvojici Jamnik (MED)/Kodrič (KUN) ( 21:8, 21:9). Naslov državnega prvaka pri posameznikih je po odličnem dvoboju osvojil kot že rečeno Luka Wraber. Najuspešnejša udeleženka državnega prvensta do 19 let v Lendavi je bila Tina Kodrič iz BK Kungota, ki je osvojila naslove državnih prvakinj v vseh treh disciplinah. Lep uspeh je dosegel naš  Urban Turk (TOM), ki je pri posameznikih klonil v polfinalu pravtako proti Luki Wraberu (LJU) (21:15, 21:7),  s prvim mestom pri dvojicah z Matevžem. Prav tako je potrebno pohvaliti vse naše igralce, ki so se udeležili tekmovanja.

Vse rezultate si lahko ogledate na spletnem naslovu: http://www.badminton-zveza.si/datoteke/DPU192009.xls

Grega in BZS

Share this post