Novice

Na 1. turnirju do 19 let Luka in Žan do zmage v fantovskih dvojicah

Na 1. turnirju do 19 let Luka in Žan do zmage v fantovskih dvojicah

V soboto, 7.9.2013, je v Konexu v Ljubljani potekal prvi turnir do 19 let. Edino prvo mesto sta za klub dosegla Luka Pungerčar in Žan Laznik v fantovskih dvojicah. Pri fantih posamezno je Žan Laznik osvojil 3. mesto, Sebastijan Miklič pa 4. mesto. Žan je izgubil polfinalno tekmo proti kasnejšemu zmagovalcu Mihi Ivaniču, potem ko je imel že tri zaključne žoge…žal še ena več zamujena priložnost zanj… Med dekleti posamezno je Ema Cizelj morala v finalu priznati premoč mlajši izmed borbenih sester Šalehar. Lia je bila od Eme boljša v treh setih.

Uspešnost na turnirju ni bila tako dobra kot bi nekateri pričakovali…je pa realna slika dela naših tekmovalcev. Potrebno bo veliko več delovne vneme s strani večine igralcev ter tudi nekaj več borbenosti in psihološke stabilnosti na igrišču…poraz je sestavni del igre in vsaka solza po porazu je odveč, dobrodošla pa je vsaka realna samoanaliza po tekmi 🙂

 

Vsi rezultati:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=FEBE6257-25B0-4B60-A48C-9FC2D9BC859A

Share this post