Novice

Ema z dvema medaljama iz Future Nations Cup-a

Ema z dvema medaljama iz Future Nations Cup-a

Pretekli vikend je v Švici potekalo reprezentančno tekmovanje za kadete, tako imenovani Future Nations Cup. Našo reprezentanco sta tako zastopala tudi igralca našega kluba in sicer Ema Cizelj ter Sebastijan Miklič, ki sta se odrezala več kot odlično. Ema je skupaj s Katarino Beton v finalu gladko opravila z domačinkami ter se veselila zmage. Tudi v posameznem delu je opravila odlično ter klonila šele proti prvo postavljeni Španki ter osvojila končno odlično 3. mesto. Tudi Sebastijan se je odrezal zelo dobro, vendar mu je na koncu zmanjkalo tudi malo športne sreče, saj je v dvojicah in mešanih parih klonil šele po treh tesnih setih ter obtičal v četrt-finalu. Čestitke obema!

Rezultati

Share this post