Novice

Brez vidnejših uvrstitev do 17 let

Brez vidnejših uvrstitev do 17 let

V soboto 28.3. 09 je potekal v Medvodah 3. turnir do 17 let. V kategoriji do 17 let je med posamezniki v odsotnosti našega Urbana Turka in Alena Roja (KUN) 3. turnir osvojil Hranilović Matija (BK Mladost), ki je premagal 2. uvrščenega Primoža Flisa (BK Ljubljana) in 3. uvrščenega Matevža Bitenca (BK Medvode). Pri dekletih je 3. mesto osvojila Jagodić Katarina (BK Purger), 2. mesto je pripadalo Stankovič Kaji (BK Ljubljana), turnir pa je osvojila Novak Kim (BK Ljubljana).

Od naših igralcev so se turnirja udeležili Mitja Šemrov, Filip Malus, Aleks Miklič ter Luka Pungerčar, ki pa kljub solidni igri niso posegli v boj za medalje. V igri dvojic naši fantje žal niso pokazali prave igre in prav tako niso bili v boju za medalje. Zaradi poškodbe je na turnirju manjkal Urban Turk, ki sodi med favorite v teh starostni kategoriji ter pri dekletih Jerca Bajuk, ki bi lahko posegla po najvišjih uvrstitvah. Od deklet je nastopala le Urša Arih, ki zaenkrat še ne more konkurenčno nastopati v tej starostni kategoriji.

Rezultate si lahko ogledate na spletnih povezavah:

FANTJE: http://www.badminton-zveza.si/eprijava/rezultati/show_result.php?turnir=64

DEKLETA: http://www.badminton-zveza.si/eprijava/rezultati/show_result.php?turnir=64&disciplina=2

GREGA SKERBIŠ ter BZS

Share this post