Novice

Nova ligaška sezona pred vrati

Nova ligaška sezona pred vrati

Tudi v novi ligaški sezoni bo 1. ekipa TOM-a branila naslov državnih prvakov. Letos se Mednarodna badmintonska liga ne bo igrala, tako da bo konkurenca le med domačimi slovenskimi klubi. Ker pa se bo igral isti sistem kot lansko leto v 2. ligi (5 tekem na dvoboj – vsaka disciplina po 1x), bomo morali imeti res močno ekipo. Pri moških tako računamo na Matevža Bajuka, ki je ob nekaj več treninga še vedno sposoben igrati na zelo visokem kakovostnem nivoju. Z nekaj več dela bi lahko bil konkurenčen tudi Urban Turk, počasi pa dozoreva tudi Mitja Šemrov. Pri ženskah imamo “kupljeno” Majo Kersnik, nekdanjo reprezentantko, ki bi morala s svojimi izkušnjami premagovati mlajše tekmice. S treningi je pričela Taja Borštnar, ki zna zelo dobro odigrati ligaške tekme. Pričakujemo pa, da se bodo še nekateri tekmovalci bolj redno udeleževali treningov in tako poskušali tvoriti bodisi prvo bodisi drugo klubsko ekipo.

Torej starejši izkušeni tekmovalci vabljeni na treninge, tistim mlajšim pa naj bo to motivacija za delo na treningih.

Dušan

Share this post