Novice

NIK ZUPANČIČ DVAKRAT BRONAST NA 27. TEM JUNIOR INTERNATIONAL 2021

NIK ZUPANČIČ DVAKRAT BRONAST NA 27. TEM JUNIOR INTERNATIONAL 2021

Mirnski badmintonski klub je tudi letos izpeljal tradicionalni 27. TEM Junior International 2021. Tokrat tudi zaradi korona krize samo na Mirni do 19 let. Po lanskem neuspehu je letos za odličje poskrbel Nik Zupančič, ki je v igri dvojic in mešanih dvojic osvojil bronasti kolajni. V moških dvojicah sta z Janom Babnikom morala priznati premoč madžarski navezi v treh setih. V mešanih dvojicah pa je nastopil skupaj z Anjo Jordan, kjer pa nista imela večjih možnosti proti avstrijski navezi in izgubila v dveh setih.

Tokrat so na našem turnirju prevladovali Avstrijci, ki so slavili kar v štirih disciplinah. Samo v igri žensk posamezno je zmaga odšla v Bolgarijo, drugo mesto pa je osvojila Slovenka Špela Alič.

Na koncu gre zahvala vsem, ki so nam pomagali pri izvedbi: sponzorji, donatorji in prostovoljci, brez katerih nebi bilo možno izvesti tako kakovostnega tekmovanja. Hvala vsem.

LINK DO REZULTATOV

Share this post