Novice

Zimske počitnice bomo izkoristili za nabiranje novih moči za drugi del sezone:)

Zimske počitnice bomo izkoristili za nabiranje novih moči za drugi del sezone:)

Čas počitnic bodo naši članski in mladinski reprezentanti izkoristili za priprave. Ene bodo potekale pri nas, in sicer od 26.12.2008 do 4.1.2009. Treningi bodo dvakrat dnevno, malo oddiha pa si bodo igralci privoščili na silvestrovo. Priprave so prava priložnost za uigravanje tekmovalcev iz različnih klubov, za kar je med letom sicer malo priložnosti.

Drugi del ekipe (Maja Tvrdy, Špela Silvester in Iztok Utroša) pa je na pripravah v Planici. Le-te potekajo v okviru BK Ljubljana, v odličnih pogojih planiškega olimpijskega športnega centra, pri nas trenutno najmodernejšega in najbolj prilagojenega potrebam športnikov.

Pred nami so torej še ene športno obarvane zimske počitnice, med katerimi si bomo nabrali novih moči za drugi del sezone 🙂

Share this post