Novice

BK Mirna že petič najboljši klub v Friedrichshafnu!

BK Mirna že petič najboljši klub v Friedrichshafnu!

Od 18. pa do 20. maja je potekal že tradicionalni 45. turnir v Friedrichshafnu. Naši ponovno nastopili odlično, saj smo imeli štiri finala, dva polfinala in kar nekaj četrtfinalnih bojev.
Tako je Anej osvojil 3. mesto med posamezniki in 2. mesto v dvojicah skupaj z Jakom Ivancicem v kategoriji do 11 let; Urban Herman je osvojil 2. mesto med dvojicami skupaj z Andražem Krapežem v kategoriji do 15 let; Lia Šalehar in Mitja Šemrov pa sta v dvojicah osvojila prvo mesto, Lia s soigralko Réko Madarász (Madžarska)do 13 let ter Mitja s Simonom Rebhandlom do 19 let. Zan Laznik je bil tretji med posamezniki do 17 let.

Ponovno pa smo osvojili ekipno zmago in to že peto na tem tekmovanju!
Vsem dobitnikom medalj in ostalim, ki so se borili za klub iskrene čestitke!

Ostali rezultati:

http://www.vfb-badminton.de/images/stories/BoJuTu/bojutu2012.pdf

 

Share this post