Novice

TOM FORZA OPEN 2009

TOM FORZA OPEN 2009

Pretekli konec tedna je na Mirni potekal članski turnir, kjer so se Tom-ovci odrezali dobro. Pri moških posamezno se je najbolje odrezal Urban Turk, ki je zasedel 3. mesto. Med moškimi dvojicami sta prvo mesto odnesla Bajuk in Murn, ki sta v finalu premagala bratsko navezo Turk. Pri ženskah posamezno nismo imeli dobitnikov medalj, smo pa jih zato imeli v ženskih dvojicah, kjer je Jerca Bajuk osvojila 2. mesto. Na koncu na ostanejo mešane dvojice, kjer sta Aljoša Turk in Jerca Bajuk osvojila 3. mesto. Spodaj so še vsa druga mesta, ki so jih osvojili naši igralci:

Moški posamezno: 3. mesto Urban Turk, 5.-8. mesto Aleš Murn in Tadej Jezernik, 9.-16. mesto Žiga Strmole, Mitja Šemrov in Aljoša Turk, skupina Luka Pungerčar, Klemen Kramar, Aleks Miklič in Malus Filip

Ženske posamezno: 5.-8. mesto Jerca Bajuk

Moške dvojice: 1. mesto M. Bajuk/Murn, 2. mesto A. Turk/U. Turk, 5.-8. mesto Kramar/Jezernik in Šemrov/Bitenc, skupina Malus/Miklič in Pungerčar/Kastelec

Ženske dvojice: 2. mesto J. Bajuk/Kotar, skupina Borštnar/Švaljek

Mešane dvojice: 3. mesto A.Turk/J. Bajuk

A.T.

Share this post