Novice

Pretekli vikend Medvode Forza Cup!

Pretekli vikend Medvode Forza Cup!

Pretekli konec tedna je v Medvodah potekal mednarodni turnir, kjer se je zbralo preko 120 igralcev iz šestih držav. Naši so ponovno dobro zastopali klub.
Zmage med posamezniki so se od naših veselili Julija (U11), Nika (U15) in Žan (U17)! Medalje pa so osvojili še Zala Šturm skupaj z Petro Polanc (3. mesto U13); Domen Laznik (2.mesto U13); Domen in Gašper v dvojicah (2. mesto U13) in Urban ter Vid Žohar (3. mesto U13); Nastja med posamezniki (2. mesto U15) ter v dvojicah z Niko (2. mesto U15); Urban Herman v dvojicah z Juš Mlinarjem (3. mesto U15); Sebastijan 3. mesto med posamezniki do 17 let.

Dobri rezultati v Medvodah so tudi dobra popotnica za naslednji mednarodni turnir v Friedrichshafnu!

Ostali rezultati

 

 

 

 

 

Share this post